Autor - Kuba Horák

Mám ve smečce tři psy a nejradši dám nažrat všem naráz

16.6.2022 10:16 | Kultura

Populární zpěvačka, stand-up komička a moderátorka Ester Kočičková vystoupí se svou kapelou v lesním divadle ve Sloupu 24. 6. v rámci Festivalu pro dobrou věc.

Miki Ryvola: Tramping je celoživotní hra a stav duše

6.7.2017 06:51 | Hudba

Největší žijící legenda české trampské hudby Miki Ryvola zavítá do Svojkova v rámci již tradičního folkového minifestivalu Svojkovská zahrada. Spolupořadatel této pohodové a diváky velmi oblíbené události, Kuba Horák, se při této příležitosti autora Bedny od whiskey a mnoha dalších evergreenů zeptal na pár otázek.

Folk, blues, ska i pop zazní pro Člověka v tísni

11.5.2015 09:26 | Hudba

Důkazem toho, že občanská společnost není vždy a všude ospalá, je ojedinělé spojení obyvatel Nového Boru, kteří se rozhodli zorganizovat ve spolupráci s městem, několika místními a jednou celostátní organizací akci "Nový Bor pro Člověka v tísni".

K. Markytán: S politickou odbočkou někam, teď je řeč o muzice

9.12.2014 05:00 | Hudba

Podle mnohých hudebních znalců byli kapelou, která na sklonku osmdesátých let patřila do absolutní špičky české hudební scény. Kvality tohoto tělesa potvrzuje i výčet dnes slavných osobností, které jím prošli (Radek Pastrňák, Vlasta Redl). Chce se mi jako velkému fanouškovi doufat, že po prvních řádcích mnoho čtenářů ví nebo tuší, že je tu řeč o zlínském AG Fleku a jsem moc rád, že mé pozvání na virtuální kávu přijal jeden z jeho zakládajících členů, elitní textař, zastupitel města Zlín a v neposlední řadě dobrý chlap Karel Markytán.

Světová elita v Novém Boru

19.1.2011 11:13 | Ostatní sporty

Pokud mezi sporty, na něž se rádi díváte, patří i nohejbal, přijďte se pokochat tuto sobotu do novoborské haly u koupaliště. Spatříte zde českou (a tudíž i světovou) nohejbalovou elitu, smeče z výšky dvou a půl metrů, neskutečné technické údery, vynikající obranné zákroky v poli i na blocích...zkrátka vše, co dělá nohejbal zajímavým a krásným.