Letošní Burza škol proběhne online

Verze pro tisk |

Rok 2020 velkému setkávání a akcím velkého formátu nepřeje, velmi často tak pořadatelé s cílem akce zachovat přistupují k jejich online verzi. Stejně se rozhodli i organizátoři letošního ročníku Burzy škol. Žáci 9. ročníků základních škol se tak všechny potřebné informace dozvědí prostřednictvím webu v rámci online Burzy škol 2020. Ta proběhne v úterý 10. listopadu od 9 – 12 h a 15 – 18h.

Na webu https://www.clburzaskol.cz/ najdou studenti virtuální profily středních škol z celého Libereckého kraje, své prezentace zde mají i školy mimo náš kraj, které se Burzy tradičně účastní. Ve virtuálních místnostech se studenti a rodiče dozvědí veškeré potřebné informace, zodpovězeny jim budou všechny zvídavé dotazy.  

„Rozhodnutí o tom, kam jít na střední školu, je prvním důležitým rozhodnutím v životě každého z nás. Jsem ráda, že Burza škol v letošním roce i přes všechny nepříjemnosti proběhne a že se rodiče, učitelé a žáci dozví vše důležité pro to, aby se správně rozhodli. Nápad uspořádat Burzu škol online vyšel z našeho českolipského úřadu, za což jsem ráda a vážím si toho, že i ostatní organizátoři burzy tento nápad přijali a ve velmi krátké době vše připravili. Za sebe si přeji, aby vše proběhlo bez komplikací a studentům přeji šťastnou ruku při výběru jejich budoucího povolání,“ uvedla starostka České Lípy Jitka Volfová. 

Organizátory Burzy škol jsou Úřad práce ČR, město Česká Lípa, Střední průmyslová škola Česká Lípa, Obchodní akademie Česká Lípa, Euroškola Česká Lípa a Střední škola Klíč. 

Promo video k letošní Burze škol můžete shlédnout ZDE. 
 

Nahoru