Kladná bilance elévů pokračuje

Po domácím sobotním turnaji pokračovala Mise Sever elévů i v neděli v Jablonci. Oba českolipské týmy Blue i White uhrály zápasy s kladnou bilancí, nestačily jen na tradičně silný tým Black z Liberce. Hned po příjezdu změřili hráči svoje síly v derby. Trenér nechal v tomto zápase hrát hlavně nováčky v týmu a ˜„zkušení” hráči se šetřili na další zápasy.

White vyzvali v dalším utkání Panthers a po výtečném nástupu, kdy ve druhé minutě vedli 4:0, nakonec se závěrečným hvizdem uhráli těsné vítězství. Pak zchladili českolipskou euforii zkušeným a oku lahodícím výkonem liberečtí Black. Tým White nesložil zbraně a v posledním utkání porazil domácí Jablonec, když druhý poločas vyhrál 7:0.

ČL White - ČL Blue 4:11
ČL White - Panthers 11:10
ČL White - Liberec Black 4:17
ČL White - Jablonec 15:4
Sestava týmu White: M. Skyva, T. Hartman, K. Hadravová, D. Sedláček, K. Zikmundová, K. Trnečka, O. Knespl, L. Dvořák, E. Faltová

Hráči týmu Blue se po derby nemohli dostat do tempa a první půli prohráli s domácími „neelévovsky” 0:1. Po temperamentnější poradě o poločasové přestávce už Českolipští udolali Jablonec bez větších problémů. I pro tento tým byl liberecký Black nad jeho síly, i když počátečních 2:2 vypadalo hodně slibně. Black hrál kombinačně, ale někdy až zbytečně tvrdě. Nakonec ale stejně slavil vysoké vítězství. Jako u kamarádů z White byli Panthers tvrdým oříškem a po vyrovnaném průběhu soupeř vybojoval v poslední minutě remízu.

ČL Blue - ČL White 11:4
ČL Blue - Jablonec 6:3
ČL Blue - Liberec Black 6:13
ČL Blue - Panthers 9:9
Sestava týmu Blue: J. Barvíř, M. Barton, R. Matouš, L. Pekárek, B. Fleklová, A. Pleticha, D. Fokt, V. Drahoš

Na tomto turnaji trenér postavil opět oba týmy stejně vyrovnané a tomu odpovídal i výsledek. Bodovala většina týmu, což je velkým plusem. Elévové musí hlavně zapracovat na bojovnosti, ve které maličko zaostáváme za ostatními soupeři a na kombinační hře, kde se při úspěšné akci zapojí celá lajna a hráči vidí své spoluhráče a volí i nahrávku na lépe postaveného spoluhráče.
Díky rodičům za podporu a pomoc s dopravou.