Českolipští hokejisté naplno bodovali v žákovské lize

V sobotu 26. ledna přijel na českolipský led soupeř z Opočna, tedy tým se kterým se utkáváme v soutěži poprvé.

Nejprve nastoupil tým mladších žáků, ale v první třetině to bylo takové seznamování se soupeřem. Tým Opočna se dostal do vedení, ale českolipský tým vyrovnal a stav po první třetině byl 1:1. Druhá a třetí třetina již byla jasně v režii HC Česká Lípa a konečné skóre 12:1 hovoří o jasné převaze domácích.

HC Česká Lípa – HC Baroni Opočno  12 : 1  (1:1,3:0,8:0)

Branky CL: Merkout (Hrdá), Brandejský (Langr), Svoboda (Ivanyuk), Merkout (Havel), Havel (Merkout), Brandejský (Ivanyuk), Svoboda (Jenčovský), Hrdá (Merkout, Langr), Hrdá (Havel), Svoboda (Jenčovský, Langr), Svoboda (Pípa), Havel (Hrdá)             trenér: Radek France

Tým starších žáků také nezačal nejlépe a první třetinu prohrál 0:1. Po návratu z kabin jako by nastoupil jiný tým. Domácí převzali iniciativu a začali si vytvářet jednu šanci za druhou. Druhá třetina skončila 4:0 a na konci utkání bylo skóre 6:2 pro HC Česká Lípa. Čtyři branky soupeři nasázel Pavel Kouba.

HC Česká Lípa – HC Baroni Opočno   6 : 2   (0:1,4:0,2:1)

Branky CL: Kouba (Andrle), France (Dlouhý), Kouba (Vaszily), Taran (Chňapko), Kouba (Dlouhý)                        Trenér: Jan Čermák