Přijďte podpořit českolipské hokejisty do bojů v play-off

Verze pro tisk |

Hokejový klub Česká Lípa zve všechny fanoušky ledního hokeje na semifinále Play-Off v soutěži krajské ligy Libereckého kraje. Utkání se hraje v pátek 23. 2. 2018 od 18 hodin na zimním stadionu v České Lípě.

První utkání Play-Off, se hrálo v sobotu 17. 2. v Turnově, kde Česká Lípa smolně prohrála v prodloužení. V pátek musí Česká Lípa vyhrát, aby stav s Turnovem vyrovnala a vynutila si tak třetí rozhodující utkání, které by bylo na pořadu hned 24. 2. 2018 v Turnově od 17 hodin.

Klub HC Turnov 1931 v pátek vypravuje i autobus pro fanoušky, měla by tedy být na českolipském stadiónu parádní atmosféra. Přijďte podpořit domácí hráče a tím pomoci k potřebnému vítězství.

Pokud Česká Lípa vyhraje a vynutí si rozhodující utkání v Turnově, pak bude vypraven pro českolipské příznivce autobus do Turnova. Autobus by vyjížděl do Turnova v sobotu 24. 2. 2018 od zimního stadiónu v CL (vzadu u Skateparku) v 15:30 hodin. Do autobusu se vejde 50 cestujících. Zájemci mohou psát ne email ttkucera@seznam.cz, nebo se můžete zapsat přímo v pátek na zimáku v bufetu u pana Vykysala. Nárok na dopravu bude mít prvních 50 zájemců.

Doprava do Turnova by byla zdarma, fanoušci si musí pouze zakoupit lístek na utkání v Turnově (cca 40 Kč??).

Spolu jsme silní!

Video pozvánku na utkání najdete ZDE.

Nahoru