Předvánoční zmar v České Lípě

Poslední utkání před vánoční přestávkou odehráli hokejisté českolipského „A“ týmu.

HC Česká Lípa – VTJ Liberec 2:6 (1:3, 1:2, 0:1)

Hosté šli celkem pohodlně do tříbrankového vedení, čímž prakticky rozhodli o dalším osudu zápasu. Domácí se otřepali, zásluhou Bauera dali na 3:1, ale hosté byli hokejovější a domácí přehrávali.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil. Českolipští se snažili, ale brzy prohrávali 1:4, a ačkoliv jejich kapitán Holčák poté snížil, liberečtí odskočili na 2:5 a tento stav vydržel až do druhé pauzy.

Třetí třetina nabídla opět bezkrevnou a nenápaditou hru domácích. Za to, že Liberec přidal už jen jeden gól, mohou domácí děkovat brankáři Bohatému. I Lípa měla šance, ale nedokázala je zužitkovat. Dnešní vystoupení áčka zklamalo početné obecenstvo v ochozech.