Medaile z vícebojů

A dařilo se i jeho svěřencům Lucii Königové, Petrovi Nejedlému a Kamile Ajšmanové. Ženy soutěží v sedmiboji a v něm byla první Lucie Königová se ziskem 3218 bodů.

V kategorii Juniorů odrazil Petr Nejedlý útoky trojice závodníků z Jablonce a ziskem 5298 si vybojoval zlato ve své kategorii. V Juniorkách si stříbro za 2780 odvezla Kamila Ajšmanová. Bronz mezi dorostenkami vytěžila celkovým součtem 1993 bodů Hedvika Kráglová.

Blízko k medaili měla i talentovaná Barbora Procházková, kterou trénuje trenér Roman Málek. Nakonec se ziskem 3488 bodů skončila těsně za sestrou české úspěšné tyčkařky, Barborou Hamáčkovou.

Dráhová sezona končí, atleti budou krátce odpočívat a nabírat síly a potom již zahájí přípravu na novou sezonu. Výjimkou budou běžci, které čeká série přespolních běhů. Nejbližší bude již v sobotu 14. října běh Červený okruh v Doksech.