Ekoporadna Orsej pořádá i letos Den vody

Verze pro tisk |

Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě a Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace, uspořádají k oslavě Světového dne vody ve dvou dnech odborné přednášky pro žáky vybraných typů škol. Tento rok budou přednášky prezentovány pouze online. V úterý 23. 3. 2021, od 9.30 bude tématem přednášky „Unikátní soustava rybníků na Dokesku, množství biologických fenoménů“. Přednášet bude hydrobiolog Mgr. Martin Fořt. Akce je určena pro žáky 2. stupně ZŠ a SŠ.

Přihlásit se můžete přes link https://meet.google.com/gsv-cvrn-onm.

Ve středu 24. 3. 2021, od 10.00 jsme pro vás připravili přednášku na téma „Voda nutná pro život“, která bude zaměřená na drobné živočichy žijící pod hladinou. Dále bude připraven i interaktivní kvíz a pracovní list s otázkami. Akce je určena pro žáky 3. až 5. tříd ZŠ. Na přednášku se můžete přihlásit přes https://meet.google.com/xpm-umfg-jec.

Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz.

Přihlášení je možné pouze přes uvedené linky, pro bližší informace kontaktujte lektorku Veroniku Ličaverovou, DiS. (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089)


  

alt
Nahoru