Dětské a ostatní tipy prosinec

Verze pro tisk |

Pat a Mat: Kutilské trampoty
Dva kutilové Pat a Mat se vracejí na plátna kin a pro malé i velké přinášejí zábavu na ostří šroubováku a legraci, až se hřebíky budou prohýbat. Humor i epizodní vyprávění je vhodné klidně i pro nejmenší diváky. Nečekejte nic jiného, než nové díly večerníčku poslepované do celovečerní stopáže. Ale to nám v případě Pata a Mata stačí. 
v kinech od 5. 12.

Loutková revue Vánoční čas
Příjemné setkání pro vás a vaše děti připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio Kamarád. Osobně se na vás těší známé postavičky z televizní obrazovky – Jů, Hele, Muf a další, kteří si spolu s vámi budou užívat vánoční čas.
8. 12., 15:00, KD Ralsko, Mimoň

Křeslo pro hosta: Josef Dvořák
Setkání s jedním z našich nejpopulárnějších komiků zažijete prostřednictvím zábavného programu, ve kterém se formou historek dozvíte mnohé o Divadle Semafor, televizních seriálech jako Nemocnice na kraji města, Rozpaky kuchaře Svatopluka, Byli jednou dva písaři, Arabela, Návštěvníci, Hospoda, o dětském Malém televizním kabaretu či večerníčkách Maxipes Fík a Bob a Bobek.
11. 12., 19:00, Kulturní centrum Sever, Cvikov

S Poutníkem po Evropě
Cestovatel a fotograf Honza Němec vás seznámí se svými zážitky z nesčetného množství cest a toulání po Evropě – České Švýcarsko, Javorníky, ale také Camino Santiago, Arménie nebo Sardinie. Navíc Honza je vystudovaný technik, takže se ho určitě zeptejte na vlastnoručně zbudovaný Tiny House, úžasný domek na kolech, ve kterém se dá skromně, ale plnohodnotně bydlet.
12. 12., 19:30, U bílýho černocha

Čtyřlístek a talisman moci
Divadelní pohádka na motivy známého komiksu Čtyřlístek vypráví o čtveřici nerozlučných zvířecích kamarádů, kteří se vydávají za bájným talismanem moci, který umí ovládat vše živé. Aby ho však získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel.
14. 12., 10:00, divadlo Nový Bor; 15:00, Jiráskovo divadlo

 

Nahoru