SPORT RELAX opět úspěšný v Německu

Verze pro tisk |

Nepřestává se nám dařit a na klubové konto si SPORT RELAX připisuje další skvělý úspěch.

V sobotu 5. května vyrazilo naše trio reprezentantů ve složení David Kavalír, Áďa Šinerová a Bára Znamenáčková na mezinárodní turnaj olympijského karate do německého Lipska. 3 lidi - 4 medaile!! Opravdu jsme ze závodů odjížděli spokojení a plní nových zkušeností a zážitků.

Bára ve své kategorii U21, která byla spojena s kategorii U18 bohužel prohrála první kolo s Němkou 2-3, která pak následně prohrála další zápas. Nicméně spravila si chuť v nabité kategorii seniorky 18+, kde se skrz soupeřky z Německa, Itálie a Polska dostala až do finále, kde zapas skončil vítězně 4-1 pro Báru.

David se ve své věkové kategorii U18 probojoval pres silné soupeře z Malty a Německa do finále, které bohužel skončilo 4-1 ve prospěch německého závodníka. Krásná stříbrná medaile.
V kategorii senioři se ve svém už druhém finále setkal s naším kamarádem Bulatem Schabasov z kata Unsu, porazil zkušeného závodníka a bere zlatou.

Áďa Šinerová v kategorii U16 nezůstala pozadu a na soupeřkách si "smlsla". Hned v prvních kolech nasadila své nejsilnější mistrovské kata a tak finální zápas byl jasně 5-0 na praporky pro naši Adélu.


David Kavalír - 1.místo, 2.místo
Bára Znamenačková - 1.místo
Áďa Šinerová - 1.místo

Moc gratulujeme a děkujeme za podporu!

Chcete u nás cvičit karate? Náš klub je zde 25 let!!!
Máme za sebou obrovské výsledky a zkušenosti.
Neváhejte a zarezervujte si místo ve skupině na září. 
Tel.: 607 525 995, pavel@karate-znamenacek.cz, www.karate-znamenacek.cz 

Nahoru