Tým SPORT RELAX byl na posledním "Nároďáku" úspěšný

Verze pro tisk |

Nedělní (29.9.) pohár se pořádal v pražských Šterboholech a náš tým byl zastoupen těmito závodníky: Barbora Znamenáčková, Anna Salavcová, Jaromír Pokorný, Jan Klimeš, Ulziiorshikh Sodkherlen, Patrik Gašpár, Pavel Vácha, Jakub Fiala a trenér Pavel Znamenáček.

Tým kata ve složení Patrik Gašpár, Pavel Vácha, Jakub Fiala vybojovali bronzové medaile a budou se pilně připravovat na vrchol sezóny - Mistrovství ČR. Barbora Znamenáčková vybojovala v silné konkurenci 2 x 5. místo v disciplínách kata U21 a kata seniorky. Barbora má již nominaci na M ČR jistou z předešlých ,,Nároďáků“ jak v kata a kumite U21, tak i v seniorské kategorii kata a kumite.

Sodkherlen Ulziiorshikh vybojoval v početných juniorek 7. říčku a bude čekat na vypsanou nominaci. Anna Salavcová má v kumite do 53 kg nominaci na M ČR jistou, když si jí dalším 5. místem potvrdila. Jaromír Pokorný v těžké seniorské váze prohra o bronz a zisk 5 .místa. Mirek bude mít možnost startovat na seniorském M ČR. Jan Klimeš získal 8. Místo a bude muset čekat, zda se do nominace dostane.

Nahoru