Podcast i-novin 10 - Volební s Janem Riedlem

Verze pro tisk |

Na facebook jsem dal výzvu všem kandidujícím z Českolipska, ať už do Senátu nebo krajského zastupitelstva, že se mohou ozvat a natočíme spolu malý politický podcast u mě doma. Druhým odvážným byl Jan Riedl.


A je potřeba přiznat, že svůj i můj čas využil dokonale. Bude v příštích dnech fušovat do řemesla kulturním institucím. Pro nás i pro něj zahraje v Crystalu jeden z nejlepších Beatles revivalů - skupina The Backwards. V Novém Boru (možná) zatančí s politikem Zuzana Bubílková. Bohužel kvůli covidové krizi odpadly akce pro důchodce. A také koncert Michala Davida. 

Kolik taková kampaň stojí a kdo ji platí? Dokázal se Jan Riedl vymezit vůči svým rivalům? Poběží svůj poslední maraton? Proč by senátoři neměli dostávat plat? Otázek padlo hodně, ale stejně mě zkušeně nepustil ke slovu. Jakým způsobem přispěje na českolipskou nemocnici? A vyvěsí také nějaký billboard?

Text mé facebookové výzvy: "Malý sociální experiment. Není v lidských silách udělat rozhovory se všemi politiky, kteří nyní někam kandidují. Řada z Vás si mě na radu PR poradců dala do přátel, někteří jste reálnými přáteli už dlouho, dokonce už od dětství. Pokud kandidujete a chtěli byste se mnou natočit jednoduchý podcast do i-novin, najdeme vhodný termín a jste ochotní přijít do mého bydliště v centru města, tak se mi ozvěte. Bez cenzury, bez hraní si na veřejnoprávnost, prostě přátelský rozhovor, který se objeví v i-novinách, na Spotify a více než deseti dalších platformách."

Podle statistik nejvíce využíváte Spotify. Můžete využít tento přímý odkaz anebo si nás najít  v aplikaci pod názvem Podcast i-novin. (Bohužel Spotify má občas velké zpoždění.)

Nejrychleji se nové díly objevují na mateřské platformě Anchor.

Část posluchačů nás vyhledává díky tomu, že má v mobilu aplikaci Podcast Go. V ní stačí opět zadat do vyhledávacího okénka Podcast i-novin.

Z dalších služeb používáte následující:

Google Podcasts

Nahoru