Znáte českolipské Studio ME?

Verze pro tisk |

Již přes rok funguje v České Lípě, Mlýnské ulici 35 zákrokové Studio ME. Některé služby zní odborně, pojďme si je tedy představit.

Odstranění tetování YaG laserem

Dnes je již možné zcela odstranit tetování bez jizev a to díky laserům typu YaG - tyto lasery vysílají extrémně krátký puls, který jen rozehřeje pigment. Barva je následně odplavena z těla pryč. Je zapotřebí podstoupit více procedur, protože tetovací barva je často velmi hluboko v pokožce.

Redukce strií, vrásek a akné mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí Liftron

V principu jde o zavedení sterilních, pozlacených mikrojehliček do určité hloubky v pokožce a v následném vyslání přesné radiofrekvenční energie, která se v pokožce částečně přemění na energii tepelnou. Tímto způsobem dojde k výrazné sterilizaci pokožky zevnitř a také k podráždění kolagenových vláken. Díky tvorbě neokolagenu vrásky mizí, pokožka je pružnější, akné je redukováno, strie méně viditelné. Jedná se po skalpelu o nejúčinnější řešení. Při zákroku je podávána anestetická mast, procedura je tedy bezbolestná.

Fotorejuvenace krátkovlnným laserem Aurelia XL

Oblíbená procedura mnoha celebrit k omlazení pleti a sjednocení tónu pokožky, V jednom kroku se redukují solární skvrny, pavoučkové névy, podpoří se tvorba kolagenu a zjemní se vrásky - pleť vypadá daleko mladší a pružnější. Tento laser se také používá na redukci akné, vzhledem ke specifické vlnové délce jde o účinný nástroj pro aknózní pokožku.

Trvalé odstranění chloupků diodovým laserem Epilia RF 808 nm

Epilace natrvalo je časté přání nejen žen, ale i mužů - nejlepší řešení je konečně dostupné i v České Lípě. Nejvyšší efektivity a trvalosti při odstraňování nechtěných chloupků dosahují právě diodové lasery. Je to díky vlnové délce 808 nm, která pronikne pokožkou až do vlasové cibulky, rozehřeje pigment chloupků, které svým teplem následně zničí cibulku. Chloupek tedy již nemá z čeho růst. Výhody jsou veliké - již není nutné kupovat holicí potřeby, aftershave gely a ani nedochází k bolestivému zarůstání čerstvých chloupků, pokožka není drážděna holením. Pokožka díky tomu, že zde neprorůstají chloupky, vypadá mladší a jemnější.
Epilia RF je vhodná i pro problém s nadměrným ochlupením horního rtu nebo ženské brady, díky radiofrekvenci je účinná i na světlé a jemné chloupky. 

Nenechte si utéct permanentky za zaváděcí ceny! 

Nahoru