Chcete strávit noc v zoo? Není problém!

Verze pro tisk |

Děčínská zoologická zahrada dovolí návštěvníkům přespat v zoo. Opět po roce připravila speciální akci s názvem Noc v zoo a to hned ve třech termínech.

Dvakrát si budou moci mezi zvířátky ustlat děti a jednou také dospěláci. „Za denního světla zná zoo každý, ale jaké to je strávit ve společnosti zvířat celou noc? Jde o večer plný dobrodružství, roztodivných zvuků a netradičních zážitků. Odvážným dětem nabídne zoo tento nevšední prázdninový zážitek poprvé v pátek 25. července, podruhé pak 8. srpna,“ uvedla mluvčí zoo Alena Houšková. Akce se mohou zúčastnit děti ve věku od ukončené 1. třídy až do 15 let, nutné je však se předem přihlásit (tel.: 412 531 531), počet účastníků je omezen.

Děti čeká spaní přímo v areálu zoo ve velkém stanu, soutěže, opékání buřtů, prohlídka zoo, bližší kontakt se zvířaty a spousta dalšího. Cena za jednoho nocležníka je 320 Kč a nutným vybavením pro přespání je vlastní spacák a karimatka. Dále zoo doporučuje s sebou baterku, oblečení dle počasí a pevnou obuv.

Dospěláci se své Noci v zoo dočkají v pátek 1. srpna. „Doposud jsme tuto akci organizovali pouze pro děti. Četná přání dospělých návštěvníků nás ale navedla na myšlenku uspořádat přespávačku i pro ně. Čeká je obdobný program jako děti,“ vysvětlila mluvčí zoo. Cena je v tomto případě stanovena na 500 Kč za nocležníka, a protože je počet míst omezen, opět je nutné se předem přihlásit (tel.: 412 531 531). Nocování bude probíhat ve velkém vojenském stanu a po dohodě bude možné si postavit i stan vlastní.

Všechny Noci v zoo začínají v pátek v 18 hodin a končí v sobotu ráno v 9 hodin.  

alt
alt
Nahoru