Výsledky víkendových utkání FC Kamenice

Archiv

V sobotu 6.4 hráli muži FC Kamenice od 16.30 hodin na domácím hřišti mistrovský zápas 1.B třídy skupiny B s týmem Nového Oldřichova. Po poločase 0:0 nakonec podlehli 0:1 brankou Píchy 4 minuty před koncem zápasu vcelku po zásluze.Hrálo se v chladném počasí na pěkně upraveném hřišti před 50 diváky, utkání řídili rozhodčí Bartoš, Mrklas, Suk, kteří rozdali 11 žlutých karet v poměru 5:6

V neděli 7.4 dopoledne hostili dorostenci FC Kamenice leadera okresního přeboru z Jablonného na lehce zasněženém hřišti před 25 diváky. Utkání bylo jednoznačnou záležitostí urostlých hostů, kteří zvítězili 6:0. Domácí dohrávali v deseti díky přísnému vyloučení a zlobili se na sudího Karla i za neodpískanou ruku útočníka z Jablonného, díky níž padl pátý gól.